Hendek Başpınar Duşakabin

Adapazarı Duşakabin Adapazarı Sakarya ve Tüm ilçelerinde imalattan Duşakabin satış ve montaj ve toptan tedariki.

Hendek Başpınar Duşakabin

Hendek Başpınar Duşakabin

Banyonuza yaraşır birbirinden güzel Hendek Başpınar Duşakabin modelleri uygun fiyatlarla evlerinize konfor ve güzellik katıyorlar. Hendek Başpınar Duşakabin Sakarya’da kaliteli Duşakabinin doğru adresidir.

Sakarya Hendek Başpınar Mahallesi Duşakabin

Banyolarımızda jakuziler ve küvetlere alternatif olarak öne çıkan duşakabinler, her gün kullanılan bu alanlarda hayatımıza pratiklik katıyorlar. Banyo içerisinde tercih edilebilen bu ürünler genellikle duş teknesi, duş kabini ve duşakabin kapısı olmak üzere üç ana kısımdan oluşmaktadır. Tarzınıza uygun bir Hendek Başpınar Duşakabin modeli ile banyonuzda şıklık ve işlevselliği sağlamanız mümkün. Duş sistemleri içinde küvet ve kabinler ile beraber yer alan duşakabinleri, farklı ebatlarda ve şekillerde üreterek alıcılarıyla buluşturuyoruz. Size sadece bir telefon uzaklıktayız. Lütfen bizi arayın hayallerinizi en makul fiyatlarla hemen gerçekleştirelim.

Hendek Başpınar Duşakabin

Hendek Başpınar Duşakabin Modelleri

Sayfamızda ürün yelpazemizden sadece bir kaç tanesini görmektesiniz. Bunların dışındaki bir çok model hakkında bilgi almak için iletişime geçerek whatsapp üzerinden de katalog alabilir uygulama yapılmış evlerden fotoğrafları görebilirsiniz.

Yeni Trend Hendek Başpınar Duşakabin Modelleri gerçekten görülmeye değer. Her sene değişen yeni model Duşakabin Trendlerine imalatçı firma olarak bizlerde sizlerin isteklerine önem veriyor mimarlarımıza kulak vererrek sizlere en güzel Duşakabin Modellerini üretiyoruz.

Hendek Duşakabin
Hendek Duşakabin

Hendek Başpınar Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları banyo ölçülerinize, malzeme kalitesine, alacağınız duşakabin model ve kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Lütfen bizi arayarak kendi imalatımız olan birbirinden zengin ürünlerimiz için fiyat alınız. Duşakabin fiyatlarını belirleyen bir çok farklı unsur mevcuttur. Dilerseniz sadece duşakabin alabilir dilerseniz, malzeme, nakliye ve montaj dahil anahtar teslimi duşakabin fiyatı alabilirsiniz.Unutmayın ki imalatçı bir firma ile çalışmak sizin için her zaman avantajlıdır.

Hendek Başpınar Duşakabin Montajı

Hendek Başpınar Duşakabin olarak ürününüzü bizden almamış olsanız dahi uzman ekibimizle duşakabin işleminizi yapmaktayız. Ancak tavsiyemiz tüm bu işlemleri tek bir elden yapmanızdır. Aksi halde Duşakabin fiyatı, nakliye ücreti, kullanılan malzemeler, montaj işçilik giderleri sizin için daha masraflı olabilir. Günün her saati bizleri arayarak montaj fiyatları, Hendek Başpınar Duşakabin Modelleri ve Hendek Başpınar Duşakabin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Duşakabin Firmaları

Hendek Başpınar Duşakabin satan yerler şeklinde bir düşünceniz varsa firmamız Hendek Başpınar Duşakabin Sakarya bölgesinde ilk akla gelen Duşakabin firması arasında başı çekmektedir. Biz Sakarya bölgesinde bir çok duşakabin işletmesinin tedarikçisi olarakta çalışmaktayız. Sizlerin bizi seçmesindeki en büyük avantajlardan bir tanesi de bu vesile ile asla yedek parça gibi bir sorun yaşamamak bir yana Hendek Başpınar Duşakabin fiyatları konusunda da en uygun duşakabini bizden temin edebilmenizdir.

Hendek Başpınar Duşakabin Modelleri

Hendek Başpınar Duşakabin Tadilatı

Sakarya Duşakabin Toptancısı firmamız gerek duşakabin satış ve montajı olsun gerekse banyo ve duşakabin tamiratları dışında banyolarınıza özel sıfırdan duşakabin ve banyo tadilatı işlerinide yüklenmektedir. Banyo tadilatları malumunuz tek bir usta ile halledebilecek işler değildir. Gerek fayans kalebodur ustası, gerek alçıpan ve asma tavan işçiliği gerekse su tesisatçısı gibi önemli işçilik isteyen kriterleri vardır. Bu yüzden çoğu zaman insanlar ustadan dert yanarlar, bir türlü verilen sözler yerine gelmez, bir ustayı bulsalar diğeri sıkıntı çıkarır. işte tam da bu nedenlerden Hendek Başpınar Duşakabin derdinize deva oluyor ve tek elden hiç başınız ağrımadan banyolarınızı muhteşem hale getiriyor.

Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Islak ve nemli olan bu alanlar, banyolarımızda su lekelerine en çok maruz kalan alanlardır. Ancak bazı püf noktalarına dikkat edildiğinde temizlenmesi oldukça basittir. Duştan çıktıktan sonra kapılarının bir süre açık bırakılması duşakabinleri içerisinde birikecek nemden kurtaracağı için su lekelerini de en aza indirecektir. Sonrasında yapılacak şeyler ise sırasıyla banyo temizlik malzemeleri kullanarak camlarını silmek olacaktır. Buradaki önemli nokta ise duşakabin camlarını kuruyana kadar mikro fiber bir bezle ovalamaktır. Bunu düzenli olarak tekrarladığınızda bu alanların temizliğinin zahmetsiz olduğuna şahit olacaksınız.

Duşakabin Ölçüsü Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Duşakabininizi yenilenmek istendiğinizde, en doğru ürünü seçebilmek için mevcut olanın ölçüsünü almak gerek. Duşakabinler, farklı ebatlardaki banyolara göre tasarlandığı için farklılık gösterebilir. Mesela bir teknesiz duşakabin ölçüsü alınacaksa, ürünün camlarının enine ve boyuna ölçülmesi gerekir. Fakat tekneli duşakabin modellerinde, camların ölçüsüne ek olarak teknenin boyutları da belirlenmelidir. Oval duşakabinlerde ise durum farklıdır. Ürünün dayandığı duvarın iki köşesinin uzunluğu alındığında yuvarlak olan ön kısmını ölçmeye gerek yoktur.

Duşakabinlerde En Büyük Sorun Olan Kireç Lekeleri Nasıl Giderilmelidir?

Banyolardaki duşakabinlerde kireç lekelerinden kurtulmanın yolu kireç sökücü kullanmaktan geçer. Öncelikle bir temizlik süngeri veya bir fırça kullanarak cama püskürtüp bekletilen kireç sökücü iyice ovalanır. Daha sonra bol suyla güzelce durulanır ve tamamen kuruyana dek kâğıt havlu veya pamuklu bir bezle silinirler. Oturmalı duşakabin modellerinde, oturma kısmının da aynı şekilde temizlenmesine dikkat etmek gerekir. Bu yollarla temizlenebilen Hendek Başpınar Duşakabin modelleri uzun ömürlü yapısını korumaya devam edecektir.

Duşakabin Almadan Evvel Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Duşakabin seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konu banyonuzun boyutu ve tarzıdır. Bunlar göz önünde bulundurularak ürünün şekli ve banyodaki yeri tespit edilir. Genelde küçük banyoların köşe kısımları için tercih edilen oval Hendek Başpınar Duşakabinler, bu küçük alanlardan etkin şekilde yararlanmak için idealdır. Eğer banyonuzda yer sıkıntısı yoksa dikdörtgen duşakabinler de tercih edilmektedir.

Hendek Başpınar Duşakabin modelleri arasından birine karar verdikten sonraki montaj süreci, ürünün ömrünü belirleyeceği için oldukça önem arz etmektedir. Tekneli duşakabin kurulumu yapılacak ise teknenin zemine çok iyi sabitlenmesi önemlidir. Aynı şekilde kullanılacak silikonun su geçirmez özellikte kaliteli bir silikon olması banyonuzda sonradan yaşayabileceğiniz bir çok sıkıntıların önüne geçecektir. Siz de duşakabininizi yenilemek istiyorsanız Hendek Başpınar Duşakabin’in Duş Teknesi ve Kabinler kategorisine göz atabilir, birbirinden farklı modelleri her bütçeye uygun Hendek Başpınar Duşakabin fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Duşakabin seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biriside duşakabinde kullanılan aksesuarların kalitesidir.

Duşakabinlerde kullanılan aksesuarlar

  • Fitiller
  • Mıknatıslar
  • Rulmanlar ya da Menteşeler
  • Kulplar

Duşakabinlerle ilgili yapılan şikayetlerde, genelde bu aksesuarların bir süre sonra sorun çıkarmasına dayanmaktadır. Duşakabin yapımında kullanılan kalitesiz malzemeler, normalden çok daha kısa sürede sorun çıkarabilmekte ve kullanıcıları zor duruma sokmaktadır.

Hendek için uygun Duşakabin fiyatları mı aradınız? Firmamızı arayıp banyo ölçülerinize göre Ücretsiz Fiyat Teklifi Alabilirsiniz. En Uygun Fiyatlara Hendek genelinde Duşakabin satışı yapan firmamız, her banyo ölçüsüne uygun ölçülerde özel ölçü teknesiz duşakabin üretimi yapmaktadır.

Hendek Başpınar Teknesiz Duşakabin Ölçüleri

Bu ölçüler dışında da istediğiniz tüm ölçülerde teknesiz duşakabin üretimimiz vardır.

70×100 Teknesiz Duşakabin
70×110 Teknesiz Duşakabin
70×120 Teknesiz Duşakabin
70×130 Teknesiz Duşakabin
70×140 Teknesiz Duşakabin
70×150 Teknesiz Duşakabin
70×160 Teknesiz Duşakabin
70×170 Teknesiz Duşakabin
70×180 Teknesiz Duşakabin
80×100 Teknesiz Duşakabin
80×110 Teknesiz Duşakabin
80×120 Teknesiz Duşakabin
80×130 Teknesiz Duşakabin
80×140 Teknesiz Duşakabin
80×150 Teknesiz Duşakabin
80×160 Teknesiz Duşakabin
80×170 Teknesiz Duşakabin
80×180 Teknesiz Duşakabin
90×120 Teknesiz Duşakabin
90×130 Teknesiz Duşakabin
90×140 Teknesiz Duşakabin
90×150 Teknesiz Duşakabin
90×160 Teknesiz Duşakabin
90×170 Teknesiz Duşakabin
90×180 Teknesiz Duşakabin

Belirtilen Standart ölçülerde Teknesiz kare, oval, ve dikdörtgen mika duşakabin imalatı yapmaktayız. Ayrıca standart ölçü dışında özel ölçü banyonuza uygun duşakabin üretimi de yapıyoruz. Özel ölçü duşakabin siparişi vermek için firmamızı arayıp Ücretsiz ön keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Hendek Başpınar Duşteknesi Ölçüleri

Bu ölçüler dışında da istediğiniz tüm ölçülerde duşteknesi üretimimiz vardır.

70×100 Duşteknesi
70×110 Duşteknesi
70×120 Duşteknesi
70×130 Duşteknesi
70×140 Duşteknesi
70×150 Duşteknesi
70×160 Duşteknesi
70×170 Duşteknesi
70×180 Duşteknesi
80×100 Duşteknesi
80×110 Duşteknesi
80×120 Duşteknesi
80×130 Duşteknesi
80×140 Duşteknesi
80×150 Duşteknesi
80×160 Duşteknesi
80×170 Duşteknesi
80×180 Duşteknesi
90×120 Duşteknesi
90×130 Duşteknesi
90×140 Duşteknesi
90×150 Duşteknesi
90×160 Duşteknesi
90×170 Duşteknesi
90×180 Duşteknesi

Duş teknesi belirtilen standart ölçülerde üretilmekte ve hazır olarak firmamıza gelmektedir. İstenilen ölçüde özel üretim malisef yoktur. Banyonuz için belirtilen ölçülerden hangisi uygun olduğunu belirlemek için, firmamız ücretsiz ön keşif ölçü alma servisi vardır. Yapmanız gereken müşteri temsilcimizi arayıp, sipariş vermek istediğiniz ürün için ön keşif yaptırmak istediğinizi bildirmek, hepsi bu kadar.

Hendek Başpınar Küvet Ölçüleri

Bu ölçüler dışında da istediğiniz tüm ölçülerde küvet üretimimiz vardır.

110×110 Küvet
120×120 Küvet
130×130 Küvet
140×140 Küvet
150×150 Küvet
70×110 Küvet
70×120 Küvet
70×130 Küvet
70×140 Küvet
70×150 Küvet
70×160 Küvet
70×170 Küvet
70×180 Küvet
80×100 Küvet
80×110 Küvet
80×120 Küvet
80×130 Küvet
80×140 Küvet
80×150 Küvet
80×160 Küvet
80×170 Küvet
80×180 Küvet

Sakarya Duşakabin

Küvet modelleri mini küvet ve düz küvet olarak iki farklı yükseklikte üretilmektedir. Mini küvet yüksekliği 45 cm düz küvet yüksekliği 55 cm dir. Küvet üzerine yapılan duşakabin küvet yüksekliğine göre hazırlanmakta ve küvetle birlikte toplam 200 cm yükseklikte olmaktadır. Küvetli duşakabin fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizi hafta içi akşam 20:30 kadar arayabilirsiniz.

Hendek Duşakabin

Ölçülerin karşılığında olması gereken fiyatları neden net yazmadınız? Diye soran birçok haklı müşterimizden özür diliyoruz. Ekonomide Son zamanlarda yaşanan belirsizlik nedeniyle kısa sürede fiyat artışları yaşanmakta ve sürekli sayfa güncellemesi yapmak durumunda kalınmaktadır. Buda firmamız için ek bir iş gücü olduğundan dolayı, Güncel fiyatları almak isteyen müşteriler için müşteri temsilcimiz hizmetinizdedir. Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 21:00’a kadar arayıp fiyatlar ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hendek Siyah Duşakabin

Hendek Başpınar Siyah Duşakabin Modellerimiz

Siyah Profil Füme Renkli 6 mm Cam Duşakabin

Siyah Profil Duşakabin + Oval Duş Teknesi

Siyah Profil Teknesiz Oval Duşakabin

Siyah Karolaj Desenli Teknesiz Kare Duşakabin

Oval Siyah Karolaj Desenli Duşakabin + Duş Teknesi

Siyah Karolaj Desenli Teknesiz Düz Duşakabin

Siyah Karolaj Desenli Teknesiz Duşakabin Dikdörtgen

Siyah Çapraz Çizgili Cam Duşakabin

Oval Siyah Karolaj Desen Teknesiz Duşakabin

Kare Duş teknesi+Siyah Karolaj Duşakabin

Siyah Karolaj Desenli Cam Duşakabin Dikdörtgen Duş Teknesi

İki Duvar Arası Karolaj Desenli Duşakabin + Duş teknesi

0543 501 54 34

Adapazarı Duşakabin

Adapazarı Sakarya ve Tüm ilçelerinde imalattan Duşakabin satış ve montaj ve toptan tedariki. Duşakabin'de doğru adres!

0543 501 54 34

error: Content is protected !!