Karasu Mika Duşakabin

Adapazarı Duşakabin Adapazarı Sakarya ve Tüm ilçelerinde imalattan Duşakabin satış ve montaj ve toptan tedariki.

Karasu Mika Duşakabin

Adapazarı Mika Duşakabin

Banyonuza özel ölçüde duşakabin üretimi yapılmaktadır. Karasu Mika Duşakabin Nakliyesi ve montajı ücretsiz firmamız tarafından sağlanmaktadır. Duşakabin Modelleri ve Fiyatları Hakkında internet sitemizden veya müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Karasu Mika Duşakabin Modelleri

Ürünlerimiz Yerli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Temperli Cam Ve Mika Camlı ürünlerimizde çeşitli desen seçenekleri ve profil renk seçenekleri bulunmaktadır. Cam Duşa kabinlerde 4mm, 5mm ve 6mm kalınlığında temperli cam şeffaf, füme ve kumlama desen seçenekleri bulunmaktadır. Mika Duşakabinler de cam kalınlığı standart 2,2 mm dir. Profil renk seçenekleri Beyaz, siyah, krom renkler mevcuttur.

Karasu Mika Duşakabin Fiyatları Ölçü ve Model seçimine göre belirlenmektedir. En Uygun fiyatlı Mika Duşakabinler beyaz profil teknesiz olan modellerdir. İnternet sitemizde yer alan duşakabin fiyatları standart ölçülerde geçerli olan fiyatlardır.

Teknesiz Duşakabinler de 100-200 cm arası olan tüm ölçülerde tek fiyat geçerli olmaktadır. Detaylı ve hızlı duşakabin fiyatı almak için Banyonuzun resmini çekip müşteri temsilcimize gönderin en kısa sürede Duşakabin Fiyatları cebinize gelsin.

Mika camlı Duşakabin kampanyası

İhtiyacınız Olan Her Ölçüde Mika Camlı Duşakabin Çeşitleri Teknesiz Ve Tekneli Olarak Firmamız Tarafından Üretilmektedir. Sakarya tüm ilçelerine Ücretsiz Nakliye ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlere Ücretsiz Kargo İmkanı sunulmaktadır. Fırsatlarla Dolu Kampanya Duşakabin Fiyatları için Ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Karasu Teknesiz Mika Camlı Duşakabin Kampanyaları

Kare, oval ve dikdörtgen Modellerde teknesiz istenilen ölçü duşakabini en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken ürün detaylarını inceleyin ve istemiş olduğunuz ölçüde ürünü internetten veya telefondan sipariş edin. Firmamız ürünü istediğiniz model ve ölçüde hazırlar ve adresinize teslim eder. Belirtilen illerde ücretsiz montaj hizmeti de verilmektedir.
Duşakabin Genel Özellikler

Mika Cam Kalınlığı 2,2 mm
Profil Rengi: Bayaz
Panel Açılımı: 2 Sabit Sürgülü
Yükseklik 180 cm

Bella seri sağlam duşakabinler mika (plastik) camlı oval, kare, dikdörtgen ve düz her modelde ve istenilen ölçüde üretilmektedir. Ekonomik fiyata sağlam yıllar boyu sorunsuzca kullanabileceğiniz, banyonuza şık bir görünüm kazandıran firmamızın üretimini yaptığı, mika camlı kalın profilli ürünleri detaylı şekilde sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimizi internet sitemizden Online sipariş verebilir veya telefon edip ön keşif talebinde bulunup banyonuzun ölçüsüne uygun olarak üretilmesini talep edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece müşteri hizmetlerimizi arayıp ön keşif talebinde bulunmak gerisini ekiplerimiz en kısa sürede halletmektedir. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerim firmamız tarafından yerli malzeme kullanılarak üretilmekte ve garantili olarak satışı yapılmaktadır.

Karasu İçi Montaj Dahil,Ekonomik Seri Duşakabin Fiyatları, TL Ve TL Arasında Modeline Göre Değişmektedir. Model Olarak Sunulan Küvet Üstü ve tekne üstü Pleksi (mika) Cam Duşakabin Modlleri, 9 Farkı Ürün Modeli Olarak sunulmaktadır. belirtilmiş olan fiyatlar, sunulmuş olan modellere göre belirlenmiştir. özel ölçü ile banyonuza uygun model için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ekonomik Seri Dikdörtgen,kare Ve Oval Duşakabinler. Duvardan Duvara, Küvet Üstü, Köşeli Ve Tekne Üstü Modllerdir. Ekonomik Seri Duşakabinler , 9 Farklı Model Çeşidi İle Her Banyo İçin Uygulabilir ölçüleri Mevcuttur. Standar Ölçülere Göre Fiyatlandırılmış Olan Duşakabinler, Banyo Ölçünüze Göre Özel Üretimde yapılabilmektedir.

özel üretim talebiniz için Sakarya içi ücretsiz keşif servisimiz mevcuttur.

Mika Duşakabin Pleksiglass Plastik Su Damlası Desenli Köşe Dikdörtgen Ölçüye Özel

Banyo dekorasyonunun en önemli parçası duşakabinlerdir. Ancak duşakabin tercihi yaparken dizayn veya renk olarak seçim imkanı çok fazla olsa da malzeme tercihi yaparken seçeneklerimiz daha sınırlıdır. Bu noktada cam mı yoksa plastik mi sorusu karşımıza çıkar. Plastik, pleksi cam, polistren cam ya da mika gibi farklı isimlerle karşımıza çıkan bu seçenek cam yerine tercih edilebilir.

Pleksiglass denilen bu plastik malzeme aslında sıradan plastiklerden çok farklıdır. Ham maddesi stiren denilen küçük parçaların yüksek ısıyla farklı bir malzemeye dönüşmesiyle oluşur ve mika denilen forma bürünür. Esnek yapısı ve kırıldığında cama nazaran daha düşük risk taşıması nedeniyle çok fazla insan tarafından tercih edilebilir. Kendi üretimimiz olan damla desenli mika duş kabinlerini tıpkı cam kabinler gibi istediğiniz ölçüde size özel üretiyoruz.

Mika duş kabinlerin olumlu yanı sanıldığından daha fazladır. Öncelikle esnek malzemesi sayesinde daha güvenlidir. Kırılma veya çatlama durumlarında cam kadar risk taşımaz. Yapısı gereği direkt opak olduğundan içeriyi göstermez. Cam duş kabinlerinin içeriyi göstermemesi için kumlama işlemi görmesi gereklidir ve bu da ekstra maliyet demektir. Ancak mika duş kabinleri için bunu düşünmeniz gerekmez. Ayrıca cam duş kabinlerine nazaran görece daha ekonomiktir.

Mika duşakabinlerinizi ister beyaz renkle isterseniz de krom renkli profiller ile alabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan su damlası desenli duşakabinleri zevkinize göre istediğiniz renklerle alabilirsiniz. Size düşen sadece bir telefon ile ölçüyü ve rengi seçmek. Gerisini biz hallediyoruz.

Mika duş kabinlerinde istediğim ölçü yapılır mı diye düşünmeyin. İsterseniz köşe isterseniz iki duvar arası modellerde ölçünüze göre pleksi glass kabinlerinizi de size özel üretiyoruz.
Birinci sınıf malzemeden üretilmiş mika duş kabinleri ölçünüze özel üretilir. İster beyaz renkli isterseniz de parlak krom renkli olarak da tercih edebilirsiniz. Kesinlikle paslanmaz malzemeden ürettiğimiz mika duş kabinlerini uzun yıllar sorunsuz kullanacaksınız. Montajı gayet basit ve yedek parçaları da büyük parçaları gibi birinci sınıf kalitedir.

DİĞER RENK DUŞAKABİNLER VE DİĞER MODEL DUŞAKABİNLER İÇİN DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİNİZ

*1-2 iş gün içerisinde kargoya teslim etme garantisi
*1. sınıf saf paslanmaz beyaz alüminyumdan dan üretilmiştir
*İçerisinde vida tapaları ve montaj vidaları bulunmakta olup sorunsuz montaj sağlar
*Uzun ömürlüdür . Piyasadaki 2. sınıf plastik kabinlerden değildir
*Damla desen polistren cam kullanılmıştır
*Montajı gayet basittir

0543 501 54 34

Adapazarı Duşakabin

Adapazarı Sakarya ve Tüm ilçelerinde imalattan Duşakabin satış ve montaj ve toptan tedariki. Duşakabin'de doğru adres!

0543 501 54 34

error: Content is protected !!